Stacks Image 1

Hızlı İngilizce Eğitimi

21 - 29 Mayıs 2013
Beyazıt mah. Sultan cem caddesi No:33 /405 , Bilgi dershanesi eski binası ,
KONYA /MERKEZ

1 - 9 Haziran 2013
Öveçler 2.cadde 1065.sok No:41/ 1-2-3
0312 472 36 35
0312 472 13 16
ÇANKAYA / ANKARA

Stacks Image 11

Birleştirilmiş Hipnoz Eğitimi

11 - 19 Mayıs 2013
Beyazıt mah. Sultan cem caddesi No:33 /405 , Bilgi dershanesi eski binası
KONYA / MERKEZ

Stacks Image 97
uzman-sosyolog-celallettin-uzuner

NLP ve Hipnoz Eğitmeni Celalettin UZUNER

İlkokul ve ortaokulu Edirne'de, lise eğitimini Antalya'da tamamlayan NLP ve Hipnoz Eğitmeni Celalettin Uzuner Ankara Üniversitesi DTCF Felsefe bölümünü bitirdi... Lisede iken klasik dil merakı nedeniyle öğrendiği Osmanlıca, "Manyetizma, Hipnotizma, Somnombolizma" adlı eseri çevirmesini sağladığında hipnozla ilgili yolculuğu başlamış oldu.

Ülkemizde NLP ile ilgili verilen Eğitimlere de katılan yazarımız NLP Practitioner Eğitimini INLPTA Master Trainer'ı Debra Wylde'tan aldı. Master Practitioner eğitimini C-NLP Eğitmeni Dirk BANSCH ile gerçekleştirdi. NLP Trainer ve Master Trainer Eğitimini INLPTA Başkanı Dr. Wyatt WOODSMALL ve Debra WYLDE'dan alarak INLPTA'nın kayıtlı uluslararası eğitmenleri arasına katıldı. Ayrıca iki kez NLP Trainer&Master Trainer eğimlerinde Dr. Wyatt WOODSMALL ve Master Trainer Dharma Z. GAYNES ile birlikte eğitmen olarak yer aldı.

Çok güçlü bir davranış değişim teknolojisi olan "Advanced Behavioral Modeling" eğitimini; yaratıcılarından biri olan Dr. Wyatt WOODSMALL'dan alan Uzuner, MODELLEME UZMANI sertifikasına sahiptir.


Ayrıca Karakter Analizi'ne yönelik araştırmalarda uzmanlaşmış olan ULUSLAR ARASI TİPOLOJİK ARAŞTIRMALAR ENSTİTÜSÜ' nün çizdiği çerçevede Dr. Wyatt WOODSMALL'dan Davranış Kalıpları, Enneagram, Myers-Briggs, Claer Graves Modeli gibi çeşitli psikolojik ve eğitimsel tipolojileriyle ilgili eğitimleri tamamlamıştır.

NLP'nin kişisel gelişim ve terapi dünyası için yeni bir çığır açan en güçlü tekniklerinden birisi olan TIME LINE THERAPY eğitimini yine tekniğin yaratıcılarından biri olan Dr. Wyatt WOODSMALL' dan alan Uzuner, Zaman Çizgisi Terapisti sertifikasına sahiptir.

Üniversite 2. sınıf itibarıyla özel eğitim kurumlarında çalışmaya başlayan Uzuner, 18 yıldır aktif olarak eğitim hayatının içinde yer almaktadır.

Uzuner, Mersin merkez olmak üzere bireysel ve kurumsal içerikli çalışmalarına çeşitli illerimizde devam etmektedir. Halen St. Clement Universitesi'nde Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisans ve Doktora eğitimine devam etmektedir.

4d Danışmanlık ve Eğitim Merkezi • Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır.
Sitedeki Bilgiler Kaynak Gösterilerek Kullanılabilir.
Sitemizde NLP, EFT, Time Line Terapi tekniklerine ait yapılan paylaşımlar, yalnız BİLGİ amaçlıdır. Tekniklere ait bu bilgiler, Tıp biliminin UZMANLIK ALANLARININ ve bu alanlardaki UZMAN DOKTORLARIN yerini ALAMAZ! Bu bilgiler, hiç kimseye TEDAVİ AMAÇLI UYGULAMA YAPMA YETKİSİ VERMEZ! İNSAN Eğitim&Danışmanlık Merkezinde herhangi bir hastalık için klasik tıbbi ve psikolojik tedaviler YAPILMADIĞI gibi bu tedavilere alternatif bir tedavi yöntemi de uygulanmamaktadır!